DZISIAJ JEST poniedziałek, 18 czerwca 2018r.

Maj 2018
Czerwiec 2018
Marka i Elżbiety

Spotkanie opłatkowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach

Tradycyjnie, początek roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach, zaczyna się uroczystym spotkaniem opłatkowym z pracownikami, działaczami i sympatykami kultury z terenu gminy Brzeziny. Na wstępie wszystkich zaproszonych gości przywitał gospodarz GOK-u w Brzezinach Przemysław Sułek: Kapelę Ludową Brzeziny, Zespół Pieśni „Brzezinianki", pracowników Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Brzezinach, Wójta Gminy Brzeziny Krzysztofa Niedźwiedzkiego, Przewodniczącego Rady Gminy Brzeziny Karola Bakacza, Sekretarza Gminy Brzeziny Mariana Kasperskiego, Radną Rady Gminy Brzeziny Annę Mitułę, Radnych Rady Powiatu Kaliskiego - Grażynę Misiak, Renatę Szulc i Roberta Marszałka, Przedstawiciela Zarządu Koła Gospodyń Brzeziny Agnieszkę Jakubowską, Kierownik LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski"  Karolinę Figas, Przewodniczącą Koła Emerytów i Rencistów w Brzezinach Lucję Kowalczyk z Skarbnikiem Koła Janiną Paprocką. Po oficjalnym otwarciu, dyrektor podsumował całoroczną działalność GOK-u. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Brzeziny Krzysztof Niedźwiedzki. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim działaczom i pracownikom za dotychczasową owocną pracę, udział w wielu imprezach lokalnych i ponadlokalnych promujących naszą gminę na różnych szczeblach, przekazał pisemne podziękowania i życzył dalszej, równie efektywnej współpracy w Nowym 2018 Roku. Do życzeń dołączyli się również Radni Powiatu Kaliskiego Renata Szulc i Robert Marszałek. Na zakończenie zaśpiewano wspólnie kolędę, a następnie goście zasiedli do stołu, gdzie mogli skosztować przygotowanych potraw wigilijnych.

Tekst i zdjęcia: Piotr Łuczak

Ostatnia aktualizacja Portalu: 18-06-2018