DZISIAJ JEST środa, 14 listopada 2018r.

Kalendarz

Listopad 2018
N P W S C P S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
Listopad 2018
Dziś są imieniny:
Serafina i Rogera

Lokalizacja Gminy

Spotkanie opłatkowe w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach

Tradycyjnie, początek roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Brzezinach, zaczyna się uroczystym spotkaniem opłatkowym z pracownikami, działaczami i sympatykami kultury z terenu gminy Brzeziny. Na wstępie wszystkich zaproszonych gości przywitał gospodarz GOK-u w Brzezinach Przemysław Sułek: Kapelę Ludową Brzeziny, Zespół Pieśni „Brzezinianki", pracowników Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Brzezinach, Wójta Gminy Brzeziny Krzysztofa Niedźwiedzkiego, Przewodniczącego Rady Gminy Brzeziny Karola Bakacza, Sekretarza Gminy Brzeziny Mariana Kasperskiego, Radną Rady Gminy Brzeziny Annę Mitułę, Radnych Rady Powiatu Kaliskiego - Grażynę Misiak, Renatę Szulc i Roberta Marszałka, Przedstawiciela Zarządu Koła Gospodyń Brzeziny Agnieszkę Jakubowską, Kierownik LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski"  Karolinę Figas, Przewodniczącą Koła Emerytów i Rencistów w Brzezinach Lucję Kowalczyk z Skarbnikiem Koła Janiną Paprocką. Po oficjalnym otwarciu, dyrektor podsumował całoroczną działalność GOK-u. Następnie głos zabrał Wójt Gminy Brzeziny Krzysztof Niedźwiedzki. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim działaczom i pracownikom za dotychczasową owocną pracę, udział w wielu imprezach lokalnych i ponadlokalnych promujących naszą gminę na różnych szczeblach, przekazał pisemne podziękowania i życzył dalszej, równie efektywnej współpracy w Nowym 2018 Roku. Do życzeń dołączyli się również Radni Powiatu Kaliskiego Renata Szulc i Robert Marszałek. Na zakończenie zaśpiewano wspólnie kolędę, a następnie goście zasiedli do stołu, gdzie mogli skosztować przygotowanych potraw wigilijnych.

 

 
 
 
 
 

 

Tekst i zdjęcia: Piotr Łuczak

Aktualności

Sonda

URZĄD GMINY BRZEZINY, ul. 1000-lecia 8, 62-874 BRZEZINY, pow. kaliski, woj. wielkopolskie
Ostatnia aktualizacja Portalu: 14-11-2018
Jesteś 10678693 gościem
realizacja: Wokiss