DZISIAJ JEST piątek, 20 października 2017r.

Kalendarz

Październik 2017
N P W S C P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
Październik 2017
Dziś są imieniny:
Ireny i Kleopatry

Lokalizacja Gminy

Relacja z Pierwszego Pikniku "Święto Zdrowia" w Brzezinach

Piknik Święto Zdrowia odbył się w niedzielę, 27 sierpnia na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzezinach. Setki odwiedzających przybyło, aby posłuchać prelekcji dotyczących leczenia chorób przewlekłych, zapobiegania chorobom nowotworowym, toksyczności syntetycznych substancji znajdujących się w żywności, zagrożeń żywności modyfikowanej GMO czy szczepionek. Uczestnicy mogli dowiedzieć się jak w naturalny sposób przeprowadzić detoksykację organizmu, jak wykorzystać leczniczą moc ziół, a przede wszystkim jak podejmować świadome decyzje żywieniowe.

Główną ideą organizowanej po raz pierwszy w Brzezinach imprezy było promowanie ogólnie pojętego zdrowego trybu życia oraz naturalnych metod leczenia. Wśród znamienitych prelegentów prezentujących tematykę prozdrowotną znaleźli się m.in.: Robert Wagner, dr Jarosław Sachajko, dr Andrzej Vogt, Jerzy Zięba, dr Hubert Czerniak, Marta Dul oraz Janusz Nawolski.

Podczas pikniku odbyły się również pokazy ratownictwa wodnego przygotowane przez Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Kaliszu. Uczestnicy mogli zakupić żywność ekologiczną oraz skosztować tradycyjnych i nie przetworzonych potraw. Na plaży odbyły się zajęcia ZUMBA FITNESS a także prowadzono gry i zabawy dla dzieci.

Organizatorami pikniku byli: Marcin Knop, Krzysztof Niedźwiedzki - Wójt Gminy Brzeziny oraz Przemysław Sułek -Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Brzezinach.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aktualności

Sonda

URZĄD GMINY BRZEZINY, ul. 1000-lecia 8, 62-874 BRZEZINY, pow. kaliski, woj. wielkopolskie
Ostatnia aktualizacja Portalu: 19-10-2017
Jesteś 8439942 gościem
realizacja: Wokiss