DZISIAJ JEST niedziela, 15 września 2019r.

Kalendarz

Wrzesień 2019
N P W S C P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Wrzesień 2019
Dziś są imieniny:
Albina i Nikodema

Lokalizacja Gminy

Jubileusz 10-lecia LGD Stowarzyszenia "Długosz Królewski"

Jubileusz 10-lecia LGD Stowarzyszenia "Długosz Królewski"

            Ponad 200 osób gościło w restauracji „Leśny Dwór" w Brzezinach na 10-leciu LGD   Stowarzyszenia „Długosz Królewski". Uroczystość odbyła się w dniu 15 lutego 2019 roku. Wśród zaproszonych gości pojawił się Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, Starosta Powiatu Kaliskiego Krzysztof Nosal, Przewodniczący Rady Powiatu Kaliskiego Jan Adam Kłysz, Starosta Sieradzki Mariusz Bądzior, Wójt Gminy Brzeziny Marek Cieślarczyk wraz z Sekretarzem Gminy Brzeziny Bogną Stysiak-Gałka, Skarbnik Gminy Brzeziny Ewa Wabnik, Radny Rady Powiatu Kaliskiego Robert Marszałek, Burmistrz Błaszek Piotr Świderski,  Wójt Gminy Sieroszewice Anatol Piaskowski, Wójt Gminy Szczytniki Marek Albrecht, były Poseł na Sejm RP Leszek Aleksandrzak oraz członkowie stowarzyszenia.

            Po powitaniu wszystkich gości kierownik biura LGD Karolina Figas przedstawiła historię Stowarzyszenia i dokonała podsumowania 10-letniej działalności Lokalnej Grupy Działania. Następnie głos zabrał Prezes Stowarzyszenia „Długosz Królewski" Zbigniew Słodowy. Podczas uroczystości wręczono statuetki - podziękowania za współpracę oraz wspieranie działań podejmowanych przez Stowarzyszenie. Wśród osób wyróżnionych z terenu Gminy Brzeziny znalazł się Wójt Gminy Brzeziny Marek Cieślarczyk, Dyrektor GOK-u w Brzezinach Przemysław Sułek,  organizacje: Koło Gospodyń Brzeziny, Koło Gospodyń Wiejskich w Pieczyskach, Koło Gospodyń Wiejskich w Czempiszu, Koło Gospodyń Wiejskich w Piegonisku - Wsi, Kapela Ludowa Brzeziny, Zespół Pieśni Brzezinianki, Koło Emerytów i Rencistów w Brzezinach.

            Po części oficjalnej, przedstawiciele różnych organizacji wspierających i stale współpracujących ze Stowarzyszeniem wręczyli prezenty i podziękowania prezesowi LGD Stowarzyszenia „Długosz Królewski" Zbigniewowi Słodowemu. Pamiątkową tabliczkę wręczył również Wójt Gminy Brzeziny Marek Cieślarczyk i Sekretarz Gminy Brzeziny Bogna Stysiak-Gałka. Po dwugodzinnej ceremonii wszyscy goście zostali zaproszeni na poczęstunek przygotowany przez Restaurację „Leśny Dwór".

 
 
 
 
 
 

 

 

Sonda

URZĄD GMINY BRZEZINY, ul. 1000-lecia 8, 62-874 BRZEZINY, pow. kaliski, woj. wielkopolskie
Ostatnia aktualizacja Portalu: 12-09-2019
Jesteś 12348379 gościem
realizacja: Wokiss