DZISIAJ JEST poniedziałek, 16 września 2019r.

Kalendarz

Wrzesień 2019
N P W S C P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Wrzesień 2019
Dziś są imieniny:
Edyty i Kornela

Lokalizacja Gminy

XXI POWIATOWE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE W BRZEZINACH

04 sierpnia w Brzezinach odbyły się XXI Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze drużyn OSP z terenu powiatu kaliskiego . Do rywalizacji przystąpiły 24 drużyny.

Zarówno męskie jak i żeńskie zespoły rywalizowały w konkurencjach sprawnościowych polegających na rozwinięciu bojowym oraz biegu sztafetowym z przeszkodami. Drużyny oceniane były pod kątem ogólnej sprawności, precyzji i wykonania określonego zadania w możliwym jak najkrótszym czasie. W wyniku rywalizacji w duchu fair play klasyfikacja drużyn przedstawiała się następująco:

Klasyfikacja generalna - GRUPA  C - żeńska:

I miejsce - OSP Rychnów (Gmina Blizanów)

II miejsce - OSP Kakawa Kolonia (Gmina Godziesze Wielkie)

III miejsce - OSP Morawin (Gmina Ceków Kolonia)

Pozostałe drużyny: OSP Tykadłów (Gmina Żelazków), OSP Ciepielew (Lisków), OSP Godziesze Wielkie (Gmina Godziesze Wielkie), OSP Stropieszyn (Gmina Mycielin), OSP Aleksandria (Gmina Brzeziny), OSP Szczytniki (Gmina Szczytniki), OSP Zbiersk (Gmina Stawiszyn).

Klasyfikacja generalna - GRUPA  A - męska:

I miejsce - OSP Kakawa Kolonia (Gmina Godziesze Wielkie)

II miejsce - OSP Aleksandria (Gmina Brzeziny)

III miejsce - OSP Zbiersk (Gmina Stawiszyn)

Pozostałe drużyny: OSP Stary Karolew (Gmina Koźminek), OSP Chełmce (Opatówek), OSP Staw (Gmina Szczytniki), OSP Ceków (Gmina Ceków Kolonia), OSP Jastrzębniki (Gmina Blizanów), OSP Mycielin (Gmina Mycielin), OSP Tykadłów (Gmina Żelazków), OSP Blizanów (Gmina Blizanów), OSP Żychów (Gmina Lisków) .

Sędzią głównym zawodów był asp. sztab. Krzysztof Knop. Organizatorem zawodów był Oddział Powiatowy ZOSP RP,  Powiat Kaliski, Gmina Brzeziny. Dzięki zaangażowaniu Komendanta Gminnego Gminy Brzeziny Roberta Trzęsowskiego oraz funkcjonariuszom z JRG nr 1 i 2 w Kaliszu oraz jednostkom OSP z Gminy Brzeziny zawody przebiegły sprawnie.

Nagrody i puchary zwycięskim drużynom wręczyli Krzysztof Nosal - Starosta Kaliski, Marek Cieślarczyk - Wójt Gminy Brzeziny oraz bryg. Dariusz Byliński Z-ca Komendanta Miejskiego PSP w Kaliszu. Specjalne podziękowanie otrzymał również najstarszy druh biorący udział w zawodach Irenusz Matusiak z OSP Tykadłów.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM DRUHNOM I DRUHOM!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Aktualności

Sonda

URZĄD GMINY BRZEZINY, ul. 1000-lecia 8, 62-874 BRZEZINY, pow. kaliski, woj. wielkopolskie
Ostatnia aktualizacja Portalu: 16-09-2019
Jesteś 12354758 gościem
realizacja: Wokiss