DZISIAJ JEST piątek, 20 października 2017r.

Ireny i Kleopatry

Największa piłkarska szkółka w Polsce - Akademia Piłkarska Reissa

Więcej niż... FUTBOL!

672 treningów tygodniowo w 91 lokalizacjach, a na nich ponad 6000 zawodników. Aż trudno uwierzyć, że te imponujące liczby opisują jedną z największych piłkarskich szkółek w Polsce - Akademię Piłkarską Reissa. Klub ogłaszając jesienne nabory zaprasza wszystkie dzieci do udziału w treningach w kategoriach wiekowych: Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10 lat). Do szkółki mogą dołączać zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Do końca września dla każdego nowego zawodnika, piłka z oficjalnej kolekcji klubu w prezencie!

Akademia Piłkarska Reissa to miejsce zbudowane z piłkarskich marzeń. Fundamentalną zasadą sztabu trenerskiego jest przede wszystkim zabawa i dobra atmosfera zarówno na treningu, jak i podczas rozgrywek w ramach Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich
i mikołajkowych turniejów Reiss Cup. Jak podkreślają trenerzy, wrzesień to idealny moment, aby rozpocząć treningi w klubie:

- Każdego roku, we wrześniu do Akademii dołącza mnóstwo nowych adeptów piłki nożnej. Co za tym idzie powstają nowe grupy treningowe, w których dopiero co przybyli zawodnicy szybko się odnajdują, tworząc nie tylko nowe przyjaźnie, ale i ucząc się wzajemnego szacunku i współpracy - podkreśla trener Akademii, Bartosz Kujawa.

Warto zaznaczyć, że Akademia Piłkarska Reissa to szkółka w pełnym tego słowa znaczeniu. Jej podstawowym celem nie jest wyławianie największych talentów z okolicy, a co za tym idzie dyskryminacja dzieci mniej uzdolnionych, ale przede wszystkim wsparcie tych, których talent wymaga szlifowania lub który może się pojawić nieco później.

- To właśnie Akademia uczy gry w piłkę niemal każdego. Od tych, którzy na zajęciach po raz pierwszy mają styczność z futbolówką, po tych, którzy posiadają już doświadczenie w grze. - mówi Konrad, ojciec 10-letniego Adriana, zawodnika Akademii.

Klub, działający już w ponad 90 lokalizacjach, wyróżnia nie tylko brak selekcji i mnogość lokalizacji, ale przede wszystkim innowacyjna metoda szkolenia, oparta na zagranicznych wzorcach oraz ścieżka reprezentacyjna dla utalentowanych.

- Uczymy przede wszystkim pasji i miłości do piłki nożnej. Liczymy się z faktem, że nie każdy kto opuści Akademię będzie zawodowym piłkarzem, jednak zależy nam przede wszystkim na tym, aby futbol stał się ich prawdziwą pasją. Wychowankiem Akademii jest się całe życie - mówi Patron klubu, Piotr Reiss.

Już dziś wejdź na www.akademiareissa.pl, odszukaj dogodną dla Twojego dziecka lokalizację lub zadzwoń pod 783612290. Weź udział w dwóch otwartych treningach, rozpocznij przygodę z Akademią Piłkarską Reissa już we wrześniu i zdobądź piłkę z oficjalnej kolekcji klubu!

Na terenie gminy Brzeziny zajęcia odbywają się we wtorki oraz czwartki od godziny 16.30, na boisku "Orlik" mieszczącym się w Brzezinach przy ul. Wrocławskiej 17 - teren Szkoły Podstawowej - w razie pytań prosimy o kontakt z trenerem/koordynatorem Sebastianem Zmyślonym pod nr tel. 783-612-290.

Ostatnia aktualizacja Portalu: 19-10-2017