DZISIAJ JEST niedziela, 22 września 2019r.

Kalendarz

Wrzesień 2019
N P W S C P S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
Wrzesień 2019
Dziś są imieniny:
Tomasza i Maurycego

Lokalizacja Gminy

GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE 2019

W dniu 16 czerwca 2019 r. na placu ćwiczebnym w Ostrowie Kaliskim odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze jednostek OSP gminy Brzeziny. Do rywalizacji przystąpiło 20 drużyn, w tym: 11 męskich -Grupa (A), 4 żeńskie -Grupa (C), 4 męskie CTIF oraz  1 żeńska CTIF.

Organizatorem zawodów był Wójt Gminy Brzeziny oraz Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowie Kaliskim. Wójt Gminy Brzeziny Pan Marek Cieślarczyk przywitał wszystkie jednostki OSP z Gminy Brzeziny oraz zaproszonych gości.

Klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

CTIF żeńska:

I miejsce -  OSP Czempisz

CTIF męska:

I miejsce -  OSP Aleksandria

II miejsce -  OSP Pieczyska

III miejsce -  OSP Czempisz

IV miejsce -  OSP Dzięcioły

Grupa (C) żeńska:

I miejsce -  OSP Aleksandria

II miejsce -  OSP Czempisz

III miejsce -  OSP Pieczyska

IV miejsce - OSP Brzeziny

Grupa (A) męska:

I miejsce -  OSP Aleksandria

II miejsce -  OSP Jamnice

III miejsce -  OSP Brzeziny

IV miejsce -  OSP Pieczyska

V miejsce - OSP Fajum

VI miejsce -  OSP  Ostrów Kaliski

VII miejsce -  OSP  Czempisz

VIII miejsce  - OSP Sobiesęki

IX miejsce - OSP Świerczyna

X miejsce - OSP Zagórna

XI miejsce - OSP Zajączki

Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Brzeziny Pana Marka Cieślarczyka oraz Komendanta Gminnego ZOSP RP w Brzezinach Roberta Trzęsowskiego pamiątkowe dyplomy, puchary, medale oraz czeki na zakup sprzętu pożarniczego dla jednostek OSP Gminy Brzeziny.

W trakcie zawodów Komendant Miejski PSP mł. bryg. mgr inż. Sławomir Kotoński przekazał lekki samochód ratowniczo-gaśniczy typu bus dla jednostki OSP Ostrów Kaliski.

Na zakończenie Komendant Gminny ZOSP RP w Brzezinach Robert Trzęsowski podziękował gospodarzom zwodów - Zarządowi OSP Ostrów Kaliski oraz wszystkim jednostkom OSP z terenu gminy Brzeziny biorącym udział w zawodach oraz sympatykom i kibicom.

 
 
 
 
 
 
 

 

Aktualności

Sonda

URZĄD GMINY BRZEZINY, ul. 1000-lecia 8, 62-874 BRZEZINY, pow. kaliski, woj. wielkopolskie
Ostatnia aktualizacja Portalu: 20-09-2019
Jesteś 12388982 gościem
realizacja: Wokiss