DZISIAJ JEST wtorek, 16 lipca 2019r.

Lipiec 2019
Lipiec 2019
Marii i Benedykta

GMINNE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE 2019

W dniu 16 czerwca 2019 r. na placu ćwiczebnym w Ostrowie Kaliskim odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze jednostek OSP gminy Brzeziny. Do rywalizacji przystąpiło 20 drużyn, w tym: 11 męskich -Grupa (A), 4 żeńskie -Grupa (C), 4 męskie CTIF oraz  1 żeńska CTIF.

Organizatorem zawodów był Wójt Gminy Brzeziny oraz Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowie Kaliskim. Wójt Gminy Brzeziny Pan Marek Cieślarczyk przywitał wszystkie jednostki OSP z Gminy Brzeziny oraz zaproszonych gości.

Klasyfikacja generalna przedstawia się następująco:

CTIF żeńska:

IX miejsce - OSP Świerczyna

X miejsce - OSP Zagórna

XI miejsce - OSP Zajączki

Zwycięskie drużyny otrzymały z rąk Wójta Gminy Brzeziny Pana Marka Cieślarczyka oraz Komendanta Gminnego ZOSP RP w Brzezinach Roberta Trzęsowskiego pamiątkowe dyplomy, puchary, medale oraz czeki na zakup sprzętu pożarniczego dla jednostek OSP Gminy Brzeziny.

W trakcie zawodów Komendant Miejski PSP mł. bryg. mgr inż. Sławomir Kotoński przekazał lekki samochód ratowniczo-gaśniczy typu bus dla jednostki OSP Ostrów Kaliski.

Na zakończenie Komendant Gminny ZOSP RP w Brzezinach Robert Trzęsowski podziękował gospodarzom zwodów - Zarządowi OSP Ostrów Kaliski oraz wszystkim jednostkom OSP z terenu gminy Brzeziny biorącym udział w zawodach oraz sympatykom i kibicom.

Ostatnia aktualizacja Portalu: 09-07-2019
Jesteś 11985644 gościem